Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

ASG - w jaki sposób to wszystko się zaczęło?

Najnowsze

Obecnie trendy stał się airsoft, gdyż mogą się w ten sposób rozerwać wszyscy niezależnie od swojego wieku oraz płci.

Bezwzględnym wymogiem jest noszenie w trakcie bawienia się certyfikowanej ochrony oczy, czyli specjalnych okularków. Mimo że airsoft niewątpliwie jest mniej bolesny od paintballu to trzeba pamiętać, że wystrzelona kulka, w razie trafienia w oko jest w stanie być naprawdę niebezpieczna.

Razem z rosnącą popularnością na tę sposób bawienia się zwiększyło się zapotrzebowanie na repliki ASGi inne ciekawe militaria. Kluczowym zadaniem tych replik jest skrupulatne odwzorowanie ich pierwowzorów. W ten sposób airsoft umożliwia odwzorowywanie wojennych działań oraz taktycznych. Repliki ASG charakteryzuje wysoki realizm. Części wizualne i te mechaniczne są na tyle zbliżone do oryginału, że bardzo trudno je odróżnić od pierwowzoru. Jedynym aspektem różniącym je od pierwowzoru broni to amunicja, ponieważ repliki mają niewielkie, plastikowe kulki. Airsoft najprawdopodobniej pochodzi z Japonii.
broń
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


W tym państwie jakiś czas temu nie można było posiadać broni palnej mimo występowania licznych przestępstw. Wszyscy ludzie postanowili nabyć repliki ASG, które łudząco były podobne do pierwowzorów, żeby chociaż tak odstraszyć przestępców - rozwijaj swoje hobby . Obecnie tego typu militaria dostępne są na stronach internetowych. Wygodny dostęp do nich wpłynął obecnie na wzrost popularności airsoftu. Podstawową cechą airsoftu jest oczywiście zespołowa gra. Podczas tej zabawy także liczy się współpraca między wszystkimi graczami.

Ważne jest to w każdym aspekcie. Gracze powinni razem wykonywać działania taktyczne oraz nawzajem sobie pomagać.

Zaciekawił Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tu - ta witryna Hiszpania również bez wątpienia przypadnie Ci do gustu!

Jest dużo odmian airsoftu. Można bowiem strzelać do tarcz bądź wybrać się na weekendową strzelankę. Powstają także zorganizowane eventy oraz zawody w strzelectwie - poznaj sklep CQB. Rozgrywki wymagają odpowiednich przygotowań. Uczestnicy muszą mieć odpowiednią kondycję zarówno fizyczną, jak też psychiczną.


Warto zatem kupić replikę palnej broni, by się stać uczestnikiem wielu przyciągających eventów. Sprzedawane online militaria pomogą również opanować podstawy obsługi broni jak również schemat właściwych ruchów w czasie strzelania z broni. To kapitalny sposób na spędzanie aktywnie wolnego czasu w gronie znajomych.