Z jakich powodów niektóre z gier stają się świetnymi, uwielbianymi przez graczy produkcjami.

Co roku w sklepach ukazują się dziesiątki nowych gier, lecz jedynie nielicznym produkcjom udaje się odnieść faktyczny sukces. I taka gra nie tylko bardzo dobrze się sprzedaje, ale też każde kolejne wznowienie wywołuje ogromne emocje u graczy, którzy nie będą się mogli doczekać następnej części.

stres
Author: Daniel Jolivet

plaża - wakacje
Author: Bryn Pinzgauer

Nie inaczej jest w przypadku kultowych Simsów. Ich trzecia część nawiązuje rzecz jasna do najlepszych cech swoich poprzedniczek, ale daje jednocześnie sporo nowych możliwości. Grę można kupić w każdym dobrym sklepie, a w komplecie dostaje się płytkę DVD oraz cd key sims 3 do jej aktywacji.

Absorbujący tekst? Jeżeli tak myślisz, to bez wahania kliknij tu, gdyż naprawdę warto zobaczyć tam inne podobne materiały.

Jest na tyle wciągająca, że rozpoczynając grę nastawić się trzeba na to, że się wstanie po wielu przegranych godzinach.

kościół

Następną hitową produkcją jest call of duty psp - call of duty psp, rewelacyjna strzelanka z rodzaju pierwszoosobowych. Obecnie najnowszą wersją jest cod modern warfare, umiejscowiona we współczesnym świecie. Podczas rozgrywki da się przejmować kontrolę nad dużą ilością postaci, a także uczestniczyć w niejednej rozbudowanej misji. Bardzo dobrze jest dopracowana szata graficzna, przez co gra posiada świetny klimat, a jednocześnie doskonale oddane najróżniejsze szczegóły. Pośród graczy ogromnym zainteresowaniem nadal się cieszy wersja poprzednia, czyli cod 3.

Ona z kolei, podobnie jak poprzedniczki, osadzona jest w realiach drugiej wojny światowej, w tym przypadku podczas alianckich działań w Normandii - cod modern warfare jest niezawodnym prezentem. Z pewnością grając w tę produkcję nie można się nudzić, bowiem autorzy zaoferowali wiele atrakcji, przykładowo takich jak skoki ze spadochronem.