Z jakich powodów niektóre z gier stają się świetnymi, uwielbianymi przez graczy produkcjami.

Najnowsze

Co roku w sklepach ukazują się dziesiątki nowych gier, lecz jedynie nielicznym produkcjom udaje się odnieść faktyczny sukces. I taka gra nie tylko bardzo dobrze się sprzedaje, ale też każde kolejne wznowienie wywołuje ogromne emocje u graczy, którzy nie będą się mogli doczekać następnej części.


stres
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


plaża - wakacje
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com


Nie inaczej jest w przypadku kultowych Simsów. Ich trzecia część nawiązuje rzecz jasna do najlepszych cech swoich poprzedniczek, ale daje jednocześnie sporo nowych możliwości. Grę można kupić w każdym dobrym sklepie, a w komplecie dostaje się płytkę DVD oraz cd key sims 3 do jej aktywacji. Jest na tyle wciągająca, że rozpoczynając grę nastawić się trzeba na to, że się wstanie po wielu przegranych godzinach.
kościół


Następną hitową produkcją jest call of duty psp - call of duty psp, rewelacyjna strzelanka z rodzaju pierwszoosobowych. Obecnie najnowszą wersją jest cod modern warfare, umiejscowiona we współczesnym świecie. Podczas rozgrywki da się przejmować kontrolę nad dużą ilością postaci, a także uczestniczyć w niejednej rozbudowanej misji. Bardzo dobrze jest dopracowana szata graficzna, przez co gra posiada świetny klimat, a jednocześnie doskonale oddane najróżniejsze szczegóły. Pośród graczy ogromnym zainteresowaniem nadal się cieszy wersja poprzednia, czyli cod 3.


Ona z kolei, podobnie jak poprzedniczki, osadzona jest w realiach drugiej wojny światowej, w tym przypadku podczas alianckich działań w Normandii - cod modern warfare jest niezawodnym prezentem. Z pewnością grając w tę produkcję nie można się nudzić, bowiem autorzy zaoferowali wiele atrakcji, przykładowo takich jak skoki ze spadochronem.