Miłość do muzyki może się różnie przejawiać. Niektórzy demonstrują ją ciuchami, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

Najnowsze

Melomani są wśród nas. Dla wielu ludzi muzyka jest największą pasją, sposobem na życie i źródłem niezwykłych wrażeń. Młodsi pasjonaci muzyki często eksponują swoje uwielbienie dla określonych zespołów za pomocą ubrań i charakterystycznych gadżetów.


Auto
Author: Blowing Puffer Fish
Source: http://www.flickr.com


witryna sklepowa
Author: Viktor & Rolf
Source: Viktor & Rolf
Z pewnością każdy z nas widział kiedyś miłośników metalu, rocka czy punka ubranych w typowe dla nich rzeczy: luźne czarne t-shirty z nadrukowanymi nazwami zespołów lub obrazami zdobiącymi okładki ich płyt, dżinsowe spodnie, kraciaste koszule i nabite ćwiekami kurtki. W czasach szkolnych często widywaliśmy na koszulkach przyjaciół napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden - bonusy. Rzeczą, która również należała do standardowego ekwipunku amatorów ostrego brzmienia był tzw. plecak kostka. Ten zielony, płócienny, kwadratowy worek mówił wiele o upodobaniach muzycznych swojego właściciela, który zaraz po zakupie pieczołowicie ozdabiał go naszywkami z nazwami ukochanych kapeli. Rzeczą, bez której image fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli wysokie sznurowane buty, doskonale chroniące stopy w czasie koncertów. Choć znakomita większość fanów wspomnianych gatunków muzyki szybko wyrosła z tego niezbyt praktycznego sposobu ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji przetrwało bez szwanku. Wielu z nich stać teraz na zakup lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z młodości. Odtwarzaczem, który robi prawdziwą furorę wśród melomanów jest Numark XDX 400.


Urządzenie to umożliwia odtwarzanie muzyki z płyt CD i nośników USB. Numark XDX 400 posiada system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość brzmienia - sporo więcej zobaczysz na www.