Po jakie nowinki sięga współczesna reklama, jakie zalety będą mieć wykorzystywane coraz częściej ekrany LED.

Obecna reklama coraz częściej sięga po zaawansowane technologicznie rozwiązania. Radio oraz telewizja są rzeczami, jakie od dawna są bardzo często wykorzystywane, w ostatnich latach obok nich popularność też zdobywa.

projekt

Ale coraz więcej się też zmienia jeżeli będzie chodzić o standardową reklamę zewnętrzną, która nadal się cieszy ogromną popularnością. W miejsce tradycyjnych bilboardów i tablic reklamowych coraz częściej pojawiają się telebimy, posiadające dużo większe możliwości - telebim w Lublinie w galerii olimp. Posiadają one kilka istotnych zalet, dzięki którym ich popularność cały czas wzrasta. Typowy telebim Lublin Galeria Olimp zbudowany jest z określonej liczby paneli, z jakich każdy zawiera kilkadziesiąt małych punktów. Z kolei każdy punkt składa się z trzech diod w różnych kolorach, które świecąc dają końcowy, dostrzegany przez odbiorcę kolor.

Lokal do wynajęcia
Author: Billie Ward

Z diodami związana jest pierwsza zaleta telebimów, czyli to, że będą one świetnie widzialne bez względu na panujące warunki. Nawet w ciemności czy przy śniegu i deszczu świecą na tyle jasno, że bardzo dobrze widać emitowane na nich obrazy - przekonaj się. Poza tym ekran led Przemyśl Przemyska zastosować można do emitowania rozmaitych animacji czy nawet filmów, co daje znacznie większe możliwości w porównaniu ze statycznymi tablicami.

Aby zmienić reklamę nie trzeba wysyłać pracownika, żeby wszystko nakleił, a wystarczy tylko wgrać odpowiedni plik do układu sterującego.http://www.eena.pl/ eena.plW niejednym przypadku nawet nie trzeba z tym jechać do miejsca montażu tablicy, bowiem wszystko można zrobić zdalnie, za pomocą internetu.