Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Dji Phantom dostanie się tam gdzie nikt inny nie dotrze

Najnowsze

Kamery sportowe odporne są na różnorakie zniszczenia. Mnóstwo sportowców uwielbia przechwalać się swoimi wynikami, zwłaszcza kiedy wiążą się one z jakimiś trudnymi sytuacjami. Przez to właśnie coraz częściej na rowerowe wyprawy po górach, czy skoki spadochronowe zabierane są kamery sportowe.
kamerki
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Dzięki mocnemu mocowaniu mamy świadomość, że nie odhaczą się one podczas robienia figur, a specjalna obudowa jest wytrzymała na zarysowania i pęknięcia, więc nawet w sytuacji upadku mamy szansę zostać spokojni o to, że nic jej się nie stanie. Na dodatek takie kamery mogą zostać przyczepione do kasku, więc ciągle będziemy posiadali puste ręce, a co się z tym łączy, nic nie będzie nam zawadzało w robieniu skoków, czy w jeździe na nartach (wytrzymałe kamery sportowe). Wszystko co będzie uchwycone przez taką kamerę może stać się wspaniałą pamiątką na długie lata.Dji Phantom wspaniale sprawdzi się w wielu sytuacjach

Pojawiają się sytuacje kiedy chcemy nagrać film z jakiegoś spotkania, lecz jest na nim tak sporo ludzi, że nie mamy jak wejść między nich, by zrobić wspaniałe ujęcia.

Czyżby artykuły stworzone na tej witrynie atrakcje leszno i okolice w pełni Cię zadowoliły? Myślimy, że tak. Jednak, jeśli pragniesz więcej, to wejdź tu.

Poza tym z ziemi nie jesteśmy w stanie pokazać, jak wiele osób przyszło w konkretne miejsce, co może wpłynąć na atmosferę jaką otrzymamy na zdjęciach.
nagrywanie z powietrza
Author: Arne Krueger
Source: http://www.flickr.com
Dlatego znacznie więcej ludzi docenia możliwości jakie oferuje im Dji Phantom, a więc niewielki helikopter, który za pomocą zdalnego sterowania ma szansę wykonać wspaniałe zdjęcia z lotu ptaka (helikopter dji phantom). Co istotne to fakt, że tak zrobione zdjęcia, jak i film mogą być wykonane w najwyższej jakości, z wyróżnieniem każdego z detali. Co więcej osoba kierująca tym urządzeniem ma podgląd na całą sytuację, więc ma szansę sama decydować co zasługuje na nagranie, a co nie. Trzeba tu wiedzieć, że tego rodzaju urządzenia pomagają dojść tam, gdzie zazwyczaj fotograf dojść nie może, a co się z tym wiąże, przez to ujęcia mają szansę być wykonane w lepszej jakości i z większą dokładnością.

Trzeba spojrzeć na nowe sprzęty

Nowe urządzenia rejestrujące, pozwalają nam uwiecznić momenty, które jeszcze do niedawna okazywały się nierealne do uwiecznienia, a co się z tym łączy, pozwalają nam mieć niesamowitą pamiątkę, zwłaszcza jeśli konkretne sytuacje dotyczą nas osobiście. Przez to właśnie trzeba się dowiedzieć jakie kamery i możliwości są nam teraz oferowane, tak aby móc nabyć to, co idealnie będzie wypełniało nasze wymagania.