Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Dragon Ball - manga, anime i cykl gier komputerowych, które łączą kolejne generacje.

Najnowsze

Pomimo znaczących różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje miłośników japońskich seriali animowanych.
Jedną z najlepiej rozpoznawalnych produkcji tego typu jest bezapelacyjnie Dragon Ball. Serial ten powstał na podstawie mangi autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem inspiracji dla tego słynnego mangaki była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Choć od światowej premiery pierwszego cyklu anime upłynęło trzydzieści lat, nadal cieszy się ona olbrzymim uznaniem wśród młodszych i starszych fanów tego gatunku. Losy Son Goku, Bulmy i Kuririna bawią kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, tworząc gadżety z bohaterami anime (zobacz koszulki anime ) - .


Nie dziwi zatem fakt, że gigantycznym sukcesem okazały się również gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ukochanych bohaterów i rozegranie pasjonujących pojedynków. Jedną z ciekawszych gier opierających się na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja ma już sześć lat, nadal zaskakuje graczy dobrą grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.


Katowice
Source: http://pixabay.com


Dragon Ball: Raging Blast 2 to wzorcowa bijatyka, w której doskonale opracowane starcia przeplatają się z wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu bohaterów, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia rozgrywek i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.
Bijatyki to pozycje, przy których doskonale sprawdzają się kontrolery. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami. Aby podłączyć kontroler do komputera wystarczy zainstalować odpowiednie sterowniki - przeczytaj tutaj. Driver PC możemy bez problemu pobrać z Internetu.