Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Pomoc UE dla rolników i przedsiębiorców

Najnowsze

Ostatnimi czasy nadmierne krytykowanie Unii Europejskiej jest bardzo popularne. Jednakowoż trzeba zwrócić uwagę, że chociaż niewątpliwie ta organizacja ma wiele wad, to jednakże nie jest powiedziane, iż pod każdym względem jest ona beznadziejna.


pole - rolnictwo
Author: HintenRum
Source: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, iż UE dała Polakom bardzo dużo dobrego. Choć nie jestem może ogromnym orędownikiem UE, to staram się być obiektywny. Chcę początkowo napisać odnośnie na temat zalet związanych z prowadzeniem biznesu. Jak mali przedsiębiorcy mogą zarobić na UE?

A chociażby jak najbardziej godne zainteresowania są programy unijne dla małych firm jak tutaj - charakteryzują się one tym, że jeśli umiejętnie wypełnimy wniosek, to w znacznym stopniu zwiększamy własne szanse na odniesienie sukcesu. Szczególnie, iż w końcu w wielu przypadkach owe pieniądze są duże - relatywnie. Przed kilkoma miesiącami mój przyjaciel otworzył biznes - za unijne pieniądze. Na początku był zarejestrowany w UP jak bezrobotny, ponieważ tylko bezrobotni mogą pozyskać taką pomoc. Takie dotacje są OK, choćby z tego powodu, iż najzwyczajniej pozwalają Polakom doganiać Francję i inne bogate państwa.

Naturalnie programy unijne wzbudzają ogromne kontrowersje, chociażby dlatego, że w końcu unijne pieniądze [zobacz na https://kantor-intraco.pl/kursy] tak czy siak pochodzą z podatków, ale uważam, iż tego typu pomoc ma wiele sensu. Chciałbym również nieco napisać na temat rolnictwa. Czy zdajesz sobie sprawę szanowny rolniku, iż dzięki funduszom unijnym nareszcie można dużo lepiej poradzić sobie z prowadzeniem gospodarstwa rolnego? Znam wielu rolników, którzy uważają, że programy unijne dla rolnictwa to coś niesamowitego. Uważam, iż odpowiednio rozdzielana pomoc (sprawdź także zakres usług - kancelaria prawo medyczne sprawdzona kancelaria prawna) unijna ma wiele sensu. Zapewne większość osób może się ze mną zgodzić (więcej o ofercie dla rolnictwa).

Należy jednakże mieć na uwadze, że w wielu przypadkach te środki są przejadane. Ciężko myśleć, iż całkowicie pozbawione sensu rozdawnictwo pieniędzy to coś pozytywnego. Zwłaszcza, że przecież w bardzo wielu przypadkach pieniądze z Unii Europejskiej są marnowane. A więc krótko podsumowując: Unia daje dużo mieszkańcom Polski, ale należy zwrócić uwagę, że niestety nie we wszystkich przypadkach wiemy w jaki sposób sprawić, iż owe pieniądze zostaną pomnożone. A w końcu chcielibyśmy, aby wreszcie Polska wykorzystała swoje szanse.