Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Jaki jest genialny przepis na aromatyczną małą czarną niczym z Italii?

Najnowsze

Sposób na szybką kawę? Kapsułka (ewentualnie kawa rozpuszczalna), gorąca woda i... gotowe! Tymczasem istnieją bardziej wymagający smakosze, którzy nie poszukują recepty na szybką, ale szybką i doskonałą w smaku, pobudzającą nasze zmysły kawę... Taką, która z chwilą pierwszego łyka, zaniesie nasze myśli do zacisznej kafeterii. Włoskiej lub francuskiej, albowiem legenda głosi, iż to mieszkańcy tych państw odkryli kawiarkę. Kawiarki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają zapach kawy, a nie są ani przestrzeni, ani czasu, by używać na co dzień ciśnieniowych ekspresów. Coraz więcej kawiarek pozwala też na przygotowanie innego rodzaju kawy niż espresso, w tym latte i cappuccino.
Kawa i herbatnik
Author: ZPC Piast Sp. z o.o.
Source: ZPC Piast Sp. z o.o.
Korzystna cena, nieskomplikowana obsługa i szybkość czyszczenia powodują, iż kawiarka (niepowtarzalny smak) jest ciekawym uzupełnieniem innych technik robienia kawy. Sposób przyrządzenia aromatycznej kawy w kawiarce nie sprawi nam trudności. Parzenie zajmie nam około dziesięciu minut.

Odwiedź naszą nową podstronę. Tam opublikowaliśmy frapujące treści. Prosimy - doczytaj szczegóły (http://www.hurt.domwina.pl/Wina-dla-Horeca-cabout-pol-48.html). Będzie nam bardzo miło, jeśli wątki będą Ci się podobać.

Do ulokowanego w dolnej części kawiarki pojemnika trzeba jedynie wlać wodę. Do środkowego pojemniczka, w którym znajdują się filtry, musimy nasypać wskazaną ilość kawy. Następnie należy umieścić kawiarkę na ogniu, aby woda pod wpływem wysokiego ciśnienia przedostała się przez filtry i dotarła do wyższych partii kawiarki. O końcu parzenia kawy, które – w zależności od wybranej ilości filiżanek – trwa około pięciu minut, obwieści nam charakterystyczne syczenie, świadczące o tym, że cała woda z dolnego pojemnika zamieniła się już w kawę.
Wtedy możemy przelać otrzymaną mocną kawę do filiżanki. Kto lubi bardziej subtelną, może rozcieńczyć ją przegotowaną wodą. Imponującą propozycję dotyczącą kawiarek zapewniają sklepy internetowe, które oferują ceny niższe niż w sklepach stacjonarnych. Możemy do wyszukiwarki internetowej wpisać hasło: kawiarka sklep internetowy, a bez niepotrzebnego wychodzenia z domu i zabiegania będziemy mogli zanurzyć się w świecie zakupów. Zwłaszcza że sklepy internetowe oferują większy wybór (nasze typy). Klienci mogą sami dokonać wyboru formy dostawy i płatności – np. przelewem lub dopiero przy odbiorze. Poza tym, kiedy wybierzemy sklep, który w ramach usługi zapewni nam błyskawiczny transport, już następnego dnia będziemy mogli spędzać miłe chwile przy filiżance pysznej kawy.