Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Te programy na komputer będą idealne dla twego partnera, z pewnością mu się spodobają

Najnowsze

W obecnych czasach naprawdę dużo osób spędza czas przy komputerze, serfując w sieci, korzystając z różnorakich programów lub aplikacji, jak także grając w różnorodne gry. W tym ostatnim prym wiodą głównie panowie, choć i paniom zdarza się sięgać po ciekawe tytuły. Kobiety - nieraz całkiem słusznie - są zdania, że gra komputerowa może okazać się zadowalającym upominkiem dla ich partnera. To całkowicie możliwe, jednak warto wybrać i kupić wartościowe programy, najlepiej zgodne z upodobaniami konkretnego gracza.

postać z gry
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Jakie gry kochają panowie?Mężczyźni niejednokrotnie sięgają po gry sportowe, wojenne oraz strategiczne, chociaż oczywiście czasem kupują również inne tytuły. W przypadku gdy użytkownik preferuje gry strategiczne, należy rozważyć zakup stronghold 3, tytułu spotykanego też pod określeniem Twierdzy. To gra zlokalizowana w okresie średniowiecza i koncentrująca się na aspektach ekonomicznych. W sytuacji, jeśli gracz woli gry akcji czy wojenne, idealnie sprawdzi się strategia wojenna ghost recon future soldier. To jedna z odsłon gier sygnowanych nazwiskiem popularnego pisarza - world of goo jest popularne.

A może coś zręcznościowego?

Nieraz gracze wolą coś zręcznościowego, podobne gry zezwalają na moment zabawy, jak także na skontrolowanie swych własnych możliwości. W przypadku, jeżeli interesuje nas tego typu gra, możemy zakupić world of goo. To gra zręcznościowo-logiczna, która polega na ustawianiu różnorakich konstrukcji.

Nie ociągaj się! Jeżeli zainteresowały Cię przeczytane treści, to zapewne bieżąca wiadomość (https://www.wizabroker.pl/wizy-do-rosji/) na ten temat też Cię zwabi. Przeczytaj tekst o tym zagadnieniu.

Jej walorem jest charakterystyczna grafika i radosny klimat. Pewni panowie gustują również w różnorakich symulatorach. To gry, w których potrzeba wejść w jakąś rolę. W przypadku german truck simulator użytkownik zostaje kierowcą pojazdów ciężarowych. Dzięki takim grom użytkownicy mogą czuć się jak najprawdziwsi kierowcy ciężarówek albo zarządcy floty samochodowej (grał ktoś w stronghold 3?). Zbliżone symulatory pozwalają również jeździć pociągami lub latać samolotem, każdy więc wybierze grę dla siebie.

granie na komputerze
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Czasami można pograć online

W sytuacji, gdy chce się pograć, lecz nie zamierza się kupować programu, można poszukać gier online. To bardzo popularna alternatywa. Dzięki witrynom w sieci gracze otrzymują dostęp do przeróżnych gier zupełnie gratis albo z opcją wykupienia specjalnego abonamentu na wariant premium.