Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Usługi prawne u specjalistów we Wrocławiu

Najnowsze

Kancelaria prawna "LEXPERTS" jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Oferujemy porady prawne wysokiej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna firm, różnego typu inna pomoc prawna dla firm, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.


Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nasze specjalizacje zawierają prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo cywilne, prawo pracy, prawo środowiska i prawo chemiczne, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP.

Z pewnością przyda Ci się najnowsza wiadomość (http://www.programylojalnosciowe.pl/oferta/programy-motywacyjne-dla-pracownikow-i-handlowcow/). Więc kliknij w poniższy link oraz raduj się tekstem, który z radością dla Ciebie napisaliśmy.

Oferujemy pomoc prawną w oparciu o prawo polskie, prawo niemieckie i prawo europejskie.


Współdziałamy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z terenu Dolnego Śląska (w tym Wrocław, Trzebnica) oraz Wielkopolski. Na potrzeby klientów współpracuje z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, oraz inne kancelarie adwokackie (poznaj naszych partnerów).

Nie zwlekaj! Jeśli spodobały Ci się nasze artykuły, to doczytaj również (https://malowanielinii.com/oznakowanie/przyklady-oznakowan/) kolejne i interesujące treści. Należy wejść w ten link.

W obrębie kancelarii profesjonalnej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje kwalifikacje budowali tak w kraju, jak i za granicą.


Jeżeli szukają Państwo dobrego prawnika oraz atrakcyjnej oferty na usługi prawne i obsługę prawną firm zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Szersze informacje w kwestii tego jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowy zakres oferowanej obsługi prawnej, znajdą Państwo na stronie internetowej lexperts.pl/.