Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Miłość to niezwykle istotny aspekt życia

Najnowsze

Życie bez zajęcia, które się kocha jest niezbyt ciekawe. Zdarza się, że nie mamy ochoty się podnieść z kanapy i iść do pracy, bywamy totalnie nie do życia. Dzieje się tak, bo wracamy do domu i jedyną naszą rozrywką jest zmienianie kanałów w TV.

pasja do fotografowania
Author: Leo Hidalgo
Source: http://www.flickr.com
Dlatego warto mieć jakieś hobby. Bez względu na to, jakie hobby będzie nam pasowało, na pewno uda nam się znaleźć do niego różne akcesoria. Zaraz pojawią się głosy, że na hobby musimy posiadać czas i kasę. Po pierwsze, jeśli mowa o czasie, to rzeczywistość jest taka, że im jest więcej rzeczy do zrobienia tym znajdujemy więcej czasu. Trzeba w końcu przestać znajdować wymówki i się porządnie zorganizować. A jeśli chodzi o pieniądze, to może zamiast kolejnego piwka lub jeszcze jednej bluzki warto byłoby składać te kilkanaście złotych i w ciągu tygodnia mieć zaoszczędzonych troszkę pieniędzy. Poza tym, jeśli pracujemy to naprawdę dobrze wydać trochę pieniędzy na to, co się lubi. Praca tylko dla zarabiania prowadzi do wypalenia (idź do strony). Co nam po wielkich oszczędnościach skoro, gdy będziemy mieli osiemdziesiąt a może i więcej lat nie będziemy mogli wspominać nic poza tym, że mieliśmy pracę w dwóch miejscach i od rana do wieczora siedzieliśmy w robocie.

Życie pełne pasji

Gdy idzie się do sklepu i ma zamiar kupić, jakąś rzecz, która ma nas wesprzeć w uprawianiu naszego hobby mamy uśmiech na twarzy. Środki przeznaczone na nowy blok albo na lampę do aparatu, to pieniądze, które posiadają wielką moc. Tu nie chodzi o to, czy zapłaciliśmy kilka czy kilkaset złotych tu chodzi o to, że te pieniądze pozwalają nam na spełnianie naszych większych i mniejszych marzeń. To jest naprawdę niesamowite.

robienie zdjęć
Author: Doug Jones
Source: http://www.flickr.com
Z tego powodu często ludzie, którzy posiadają jakieś hobby są o niebo bardziej pracowitymi pracownikami, niż Ci, którym hobby brakuje.

Zachęcamy Cię, byś wszedł na hiperłącze do źródła. Tam znajdziesz następne niezwykle intrygujące treści na zbliżony temat do tego, który opracowaliśmy na tej witrynie.

Nie chodzi o to, że zostają w pracy dłużej, a raczej o to, że pracują efektywniej. Lepiej planują każde powierzone im zadanie, bo doskonale wiedzą, że muszą znaleźć czas na wykazanie się w pracy, hobby, spotkania ze znajomymi, rodzinę (poznaj informacje). Poza tym zdają sobie sprawę, że praca pozwoli im na zdobycie pieniędzy, które uda się im przeznaczyć na swojego konika, a cóż może być w życiu piękniejszego niż życie z pasją? To chyba najpiękniejsze móc się realizować w tym, co się uwielbia.