Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Karta przeżycia - must have w czasie wszelkiej wyprawy survivalowej

Najnowsze

Karta przeżycia mimo swych niewielkich rozmiarów, zdoła okazać się pożyteczna w wielu różnych sytuacjach. Warto mieć ją zawsze przy sobie, nie tylko w czasie wypraw survivalowych bądź wycieczek, lecz także w sytuacjach codziennych. Nigdy nie wiemy, kiedy karta przeżycia zdoła nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak na przykład otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, mało tego jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę i piłę oraz skrobaczkę. Mało tego karta przetrwania ma też klucz do śrub oraz ostrze do przepoławiania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez kłopotu zmieści się w kieszeni czy też portfelu, więc bez problemu można ją mieć przy sobie w każdej sytuacji.

obóz przetrwania
Author: piwili
Source: http://www.flickr.com
Karta przetrwania proponowana jest obecnie przez różnorodne sklepy z akcesoriami survivalowymi i biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest faktycznie delikatny, jest to albowiem wydatek mniej więcej 10 złotych - Wallet Ninja. Bezspornie nie jest to wygórowana cena za tak przydatną i użyteczną kartę przetrwania.na stronie szkoła podstawowa prywatna warszawa szkoła podstawowa prywatna warszawaZa pomocą Internetu zdołamy niezwykle prędko odnaleźć sklepy, które w swoim ofercie posiadają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z łatwością będziemy mogli przeciąć linkę, otworzyć puszkę czy butelkę w ciągu paru chwil. Taka rzecz na obozach czy dłuższych wycieczkach jest wręcz konieczna. Raczej nikt z nas nie będzie osobno zabierał nożyka, otwieraczy rozmaitego rodzaju, linijki albo śrubokręta. W karcie przeżycia odszukamy wszystko co zdoła nam się przydać, jednocześnie karta jest poręczna oraz lekka. Karta przeżycia może okazać się użyteczna nie tylko mężczyznom, ale także kobietom.Kobieta
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Jeśli przynależysz do zaradnych pań, to karta przeżycia także zawsze winna znajdować się w Twojej torebce czy też portfelu - wallet-ninja.eu/tsa-approved/. Jeżeli więc jeszcze nie posiadasz własnej karty przeżycia, zmień to jak najprędzej i już dzisiaj zapoznaj się z propozycją sklepów z akcesoriami survivalowymi oraz turystycznymi. Kartę przetrwania zdołamy nabyć również w stacjonarnych sklepach z różnego rodzaju akcesoriami. Jeżeli wybieramy się na biwak albo wyprawę, to wskazane jest zaopatrzyć się także w pozostałe konieczne akcesoria, takie jak na przykład bidony na wodę, plecaki lub dobrą odzież.