Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Decoupage jako sposób ozdabianie rzeczy

Najnowsze

Ozdabianie rzeczy sposobem decoupage oprócz tego, że wywołuje wiele zadowolenia, pozwala na upiększenie pokoju w niezwykły sposób.


sklepu
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com


Gotowe produkty jest możliwość bez trudu wyszukać w sklepach, lecz żaden z nich nie da nam więcej zadowolenia, ile ten dokonany osobiście. Ażeby jednakże stworzyć tak nietuzinkowe ozdoby, koniecznych jest trochę produktów, które proponuje w ofercie sklepu z Decoupage.


Owa metoda polega na przyklejaniu na nawierzchnie projektu wyciętego z serwetki, gazety, szablonu, a później zabezpieczeniu go lakierem tak, żeby wyglądał jak namalowany. Dodatkowo jest możliwość jeszcze postarzać, dodawać pozłacania. Przecieranie powierzchni ściereczką z farbą jest najprostszym podejściem przydawania obiektom starego designu. Technika ta może być z sukcesem wykorzystywana jako strategia dekoracji wielu obiektów powszedniego użytku, ale także jako podejście na kreowanie niepowtarzalnych detali dekoracyjnych. tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/PRZEDMIOTY-DO-OZDABIANIA/281
Ażeby powstało ładne pudełko decoupage, należy użyć surowce właściwej jakości, bowiem tylko wtedy nasze dzieło sztuki będzie trwałe i nie utraci własnych walorów artystycznych z upływem czasu.


Kreowanie ozdób na drewnie, bądź szkle z wykorzystaniem stosownych surowców jest przyjemnym i kreacyjnym zajęciem. Z użyciem takiej techniki zdobniczej zdołamy ze starych sprzętów przygotować doskonałe, niepowtarzalne sprzęty. W miarę nabierania wprawy będzie można realizować wielokolorowe przecierki.


Istotne jest, by odcienie harmonizowały ze sobą i komponowały normalne, klarowne przejścia. Na wyjątkową uwagę zasługuje technika sospeso, pozwalająca uzyskać zupełnie unikalny, oryginalny efekt 3D.
Tags: