Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Co jest potrzebne, by stworzyć aplikację mobilną, która znajdzie rozgłos?

Najnowsze

Mobilne aplikacje to z pewnością jeden z istotniejszych trendów dzisiejszego marketingu. Są one zdecydowanie skuteczniejsze niż standardowe reklamy, ponieważ tworzą silny związek pomiędzy użytkownikiem a marką. Aplikacja wciąż przypomina mu o konkretnej usłudze czy produkcie, sprawiając poprzez to, że jest on bardziej lojalny wobec marki.
O czym należy jednakże pamiętać podczas robienia aplikacji?


Personalny kontekst jako główny cel


tworzenie aplikacji mobilnych
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


Tworzenie aplikacji mobilnych w dzisiejszych czasach jest szczególnie proste – z tego też powodu powstaje ich tak wiele.

W tym artykule są bardzo ciekawe informacje, ale gdy chcesz zgłębić więcej, odszukaj także (https://www.eurea.pl/kontakt) inne dane, jakie dostępne są tutaj.

Każdego dnia produkowane są tysiące nowych aplikacji, mających na celu podwyższenie sprzedaży konkretnego produktu lub spopularyzowanie konkretnej usługi. Powstają aplikacje mobilne dla firm, dla mniejszych przedsiębiorców i osób prywatnych – każdy pragnie wykorzystać moc tego środka do własnych celów. Najlepszym sposobem na sukces jest osobiste odwołanie się do użytkownika aplikacji. Można to uczynić poprzez usługi geolokalizacyjne, zapisywanie danych o wykonanych transakcjach lub wyświetlanie nakierowanych osobiście reklam. Dzięki temu będzie on dostawał dokładnie takie reklamy, które odpowiadają jego zainteresowaniom, co bez wątpienia zachęci go do dokonania zakupu lub wykorzystania usługi.


Świat rzeczywisty i wirtualny jako jedna całość


polecane
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.


Aplikacje mobilne dla firm specjalizujących się w sprzedaży konkretnych produktów odnoszą w dzisiejszych czasach coraz większe powodzenie. Gdzie tkwi klucz do ich skuteczności? W głównej mierze polega on na tym, że aplikacje te zestawiają ze sobą dwie płaszczyzny życia klienta – realny i wirtualny świat. Przykładem może tu być aplikacja konkretnego internetowego sklepu, która nie tylko informuje użytkownika o promocjach, lecz także przydziela mu np. bony rabatowe, które będzie on mógł wykorzystać w wybranym stacjonarnym sklepie danej marki - zobacz.
Tworzenie aplikacji mobilnych ewoluuje więc na kolejny poziom i zaczyna przenikać realne życie człowieka.


Jak widać, stworzenie udanej aplikacji w współczesnych czasach wcale nie zalicza się do trudnych zadań. Trzeba tylko znaleźć pomysł oraz właściwie go zaprezentować, a z pewnością odniesiemy sukces.