Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Duża część spółek w Polsce korzysta z usług zewnętrznej księgowości, gdyż wydaje się to być znacznie tańsze

Najnowsze

Zewnętrzna księgowość wydaje się być raczej doceniana przez wszelkie mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, ponieważ zmniejsza koszty prowadzenia biznesu.


Wyłącznie duże firmy mogą w obecnych czasach pozwolić sobie na to, by posiadać u siebie dział księgowości.


Fryzura , stylizacja BRIGITTE BARDOT
Author: Artego
Source: Artego
Forex
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com


Podatnik
Author: Jeffrey Beall
Source: http://www.flickr.com


Jest to bowiem powiązane z utrzymywaniem następnego pracownika. Musimy mu wówczas wypłacać pensję i opłacać ZUS. Zazwyczaj jest to zbyt drogie dla niedużych firm. Dlatego tak modne stały się zewnętrzne usługi księgowe. Opłacamy wówczas po prostu coś na kształt kwartalnego abonamentu i mamy święty spokój. Trzeba jedynie dostarczać księgowej wszystkie faktury oraz potwierdzenia opłat stałych. W obecnych czasach nie trzeba już nawet jechać do swej księgowe, ponieważ można przekazywanie faktur załatwiać przez internet (e-mailem lub cross 50cm3 na wybranej platformie, gdzie będziemy mogli udostępniać swe dokumenty). Zatem jest to łatwe i szybkie. Rzecz jasna należy znaleźć kogoś profesjonalnego, kto będzie nam dobrze obliczał wszystkie podatki oraz nie gubił faktur. Jeżeli jesteśmy ze stolicy i niezbędne są nam usługi księgowe Warszawa z pewnością ma co najmniej kilka (jeśli nie kilkanaście) biur. Poszukiwania powinniśmy zacząć od internetu. Tam z pewnością znajdziemy oceny wielu klientów na temat poszczególnych księgowych.


Trzeba będzie je dokładnie przejrzeć oraz podjąć przemyślaną decyzję. Nie powinniśmy się z nią spieszyć, gdyż mogą nas potem ścigać różne urzędy za niepoprawnie odprowadzone składki. Procedury odkręcania błędów trudno zaliczyć do przyjemnych.