Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Gry bitewne uczą strategicznego myślenia

Najnowsze

W dobie królowania Internetu gry planszowe przestały być modne. Jeszcze kilkanaście lat temu wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. Współcześnie rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie uczestniczą w nich już całe pokolenia. A szkoda. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój naszego umysłu. Właściwym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.

Gra planszowa - Warhammer
Source: http://www.planszoweczka.pl/
Warhammer Fantasy Battle – zabawa, która uczy

Ta gra bitewna bazuje na manewrowaniu armią podczas konfliktu zbrojnego realizując różne scenariusze. Gra jest tak lubiana, że obecnie dostępna jest już jej 8. edycja, a w sieci powstają poświęcone jej fora.

Jeżeli ten tekst daje Ci do myślenia, kliknij tutaj oraz oprócz tego zdobądź więcej info (https://eccotravel.eu/p/chiny), które też są warte zapamiętania.

trudno się dziwić. Warhammer Fantasy Battle to nie tylko rewelacyjna zabawa, która niesłychanie absorbuje, ale przede wszystkim gra bitewna wyrabiająca nawyk strategicznego myślenia. A przecież myślenie strategiczne to trzon podejmowania natychmiastowych i pożądanych decyzji. Dzięki niemu przekrojowo odbieramy problemy oraz potrafimy rozwiązać je w niespotykany sposób. Różne scenariusze Warhammer Fantasy Battle uczą, że nie istnieje tylko jedna prowadząca do sukcesu droga, tak samo jak nie ma tylko jednego idealnego rozwiązania.

Gra planszowa - Warhammer Inwazja
Source: http://www.planszoweczka.pl/
Warhammer Inwazja – karciana strategia

Nie tylko gry planszowe wyrabiają większą skuteczność strategicznego myślenia. Idealnym do tego instrumentem jest karciana gra Warhammer Inwazja. Jej treść| odbywa się się w świecie Warhammer Fantasy Battle. Jest ona tak lubiana, że zorganizowano na jej podstawie Otwarte Mistrzostwa Polski w ten rodzaj gry. Miłośnicy Warhammera Inwazji mówią, że cechuje ją niezmiernie żywa, niemożliwa do prognozowania bitwa, w której nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji. na dodatek nie ma tam miejsca na nudę, gdyż każda minuta gry jest niepowtarzalna. Jednak najpoważniejszym kryterium kupna tej gry bitewnej jest wspomniany ogromny wpływ na ukształtowanie strategicznego myślenia.

Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Dużo się od pewnego czasu mówi się o wadze strategicznego myślenia w biznesie. Funkcjonuje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia wyrabiające nawyk strategicznego myślenia. Z reguły za swe usługi wymagają dużych kwot. A wystarczy podarować dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie planów będzie nawykiem, który zaprocentuje.