Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Czy warto grać w Internecie w takie 3 gry, jak: „Wiejskie życie”, „Forge of empires” czy „Kapi hospital”?

Najnowsze

Żyjemy w szybkich i trudnych czasach. Życie jest nad wyraz nerwowe, pracy jest coraz więcej. Należałoby zatroszczyć się więc o hobby po pracy. Dobrą propozycją mogą być gry komputerowe.
Niektóre z nich nadają się również dla dzieci. Dzięki nim dzieci mogą zyskać nie tyko porządną rozrywkę, ale także zyskać wiedzę z określonych dziedzin. Bez wątpienia aspekt edukacyjny jest bardzo ważnym walorem każdej gry dla dzieci.

Gra
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia taką grą dla najmłodszych odbiorców, która zawiera również aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Przede wszystkim ta gra jest odpowiednia dla dzieci, które mieszkają w olbrzymich miastach. Te dzieci nie mają bezpośredniej styczności z naturą. Niekiedy nie mają pojęcia, jak wygląda kura czy krowa. Trudno w to uwierzyć dorosłym, ale faktycznie wśród dzieci z dużych miast może się to przydarzyć. Wspomniana gra ukaże świat, którego dziecko nie zna. Zdobędzie wiedzę o życiu na wsi, lecz również nauczy się, jak administrować farmą.

Następną grą sieciową, czyli darmową, jest „Kapi hospital”. Klient wciela się w niej w doktora, który przyjmuje pacjentów na w szpitalu. Przywożeni są chorzy z
Postacie gry komputerowej
Author: Paul J. Rush
Source: http://www.flickr.com
różnymi schorzeniami. Zadaniem doktora jest oczywiście ich wyleczenie na miejscu, a w razie potrzeby zostawienie na oddziale. Ta gra także posiada aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników Internetu, którym nieznana jest jeszcze praca lekarza w szpitalu.Inną grą sieciową jest „Forge of empires” (serwis). Gra polega na wznoszeniu swojego imperium. Posiada przede wszystkim charakter ekonomiczny, bo w jej początkowej fazie skupiamy się na rozbudowie wielkiego miasta.

Potem przyjdzie także czas na zdobywanie innych imperiów. Gra zaczyna się w epoce brązu i ukazuje bieg cywilizacji przez kolejne epoki, takie jak średniowiecze czy epoka kolonialna. Użytkownik decyduje o rozbudowie miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można utworzyć własną armię i ruszyć na podbój.

Zaintrygował Cię nasz post? Pragniesz kolejne? Wobec tego jesteśmy w serwisie (https://tdruk.pl/) - należy kliknąć w ten link i przeglądać nowe wątki.

Nadzorować oddziałami można samemu lub zlecić je komputerowi. W grze można kupować wszystko za realne pieniądze oraz można wskrzeszać poległe oddziały. Jest to dobra rozrywka za darmo.
Tags: