Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Składanie zeznań podatkowych online - dlaczego dobrze jest skorzystać z owego rozwiązania?

Najnowsze

Znane wszystkim powiedzenie mówi, iż szczęśliwi czasu nie liczą, ale zapewne czekanie w niekończącej się kolejce do fiskusa nie należy do przyjemności i nierzadko przyprawia o ból głowy.
narzędzi
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com


pieniądze
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com


Mamy jednakże dobrą wiadomość - wcale nie musi tak być.


Internet
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com


Żyjemy wszak w „erze” wszechobecnych komputerów, a sieć nie jest czymś zewnętrznym wobec rzeczywistości, ale jej nieodłącznym „elementem”. Siedząc przed monitorem możemy załatwić masę rozmaitych spraw: zrobić sprawunki, uiścić opłaty, zapisać się na wizytę u lekarza oraz... złożyć swe Zeznanie podatkowe. Nie zwlekaj i już teraz rozlicz PIT przez Internet - . Nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Nie panikuj, podpowiemy co robić. Najpierw należy ściągnąć właściwy program. Jeżeli nie chcesz zaśmiecać swojego komputera albo brakuje Ci wolnego miejsca na twardym dysku, zajrzyj na na stronę www i uzupełnij PIT 28 online z wszelkimi załącznikami. Upewnij się, czy wprowadzone dane są poprawne, a potem wyślij formularz bezpośrednio do Ministerstwa Finansów. To łatwe, komfortowe a także - co niezwykle istotne - bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić masę czasu i nerwów - więcej o Trzeba jedynie pamiętać o zapisaniu numeru referencyjnego a także zachowaniu tak zwanego UPO, czyli innymi słowy Urzędowego Poświadczenia Odbioru będącego dowodem na na rozliczenie z fiskusem w terminie.
Atutem e-deklaracji jest także niewątpliwie szybki zwrot podatku. Dotrze on na nasze konto bankowe w przeciągu 3 tygodni od daty złożenia zeznania, a nie trzech miesięcy jak w przypadku form tradycyjnych.