Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/parafia-szklanedomy.pl/includes/menu.inc).

Technik farmacji - parę ogólnikowych słów na temat zawodu

Najnowsze

Zawód technika farmaceutycznego od bardzo wielu lat cieszy się niewiarygodnie szerokim zainteresowaniem, gdyż by dostać legalnie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu, starczy jedynie ukończyć dwuletnią szkołę policealną, co tak naprawdę siłą rzeczy mówi nam, iż by mieć możliwość stać się takiego typu technikiem nie jesteśmy zmuszeni posiadać matury.
szkolenia
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com


strona internetowa
Source: http://www.sxc.hu/


szefowa agencji PR
Author: i Hub
Source: http://www.flickr.com


Ten konkretny system prosperował na terenie naszego państwa bardzo długo, lecz jak to się okazuje wszystko ma możliwość się zmienić.


Jak można zauważyć po naszym wstępie, aby móc wykonywać zawód: technik farmacji, wcale nie trzeba było bardzo wiele, by móc się w tym konkretnym kierunku dokształcać. Jednak jak się okazuje nie do ominięcia zmiany, które "nękają" nasz kraj od pewnego czasu, tym razem uderzyły również w ten konkretny zawód, który według wszelkich doniesień od dokładnie roku 2018/19 ma zostać on "wygaszony", czyli mówiąc w skróceniu usunięty z ogólnej listy możliwych do wykonywania zajęć po skończeniu liceum (dodajmy, że jedynie na terenie naszego własnego kraju). Bywa to spowodowane podobno liczebnością osób, kształcących się policealnie, a tymi, którzy podejmują się zdobycia dużo wyższego wykształcenia.

Pragniemy zachęcić Cię do przeczytania naszego rzetelnego wpisu. Naciśnij link tutaj i przeloguj się do kolejnej strony.

Jak się jednak okazuje od naszego przyszłego roku ma zostać wprowadzone konkretne wymaganie, by na stanowiskach farmaceutów "siadali" tylko osoby ze stopniem magistra oraz osoby jeszcze wyżej wykształcone.
Według wszelakich doniesień w sieci osoby posiadające w obecnej chwili zawód technika farmaceuty nie zostaną bez pracy, a nawet się tej utraty nie obawiają - bardzo wiele aptek zatrudnia tak samo techników, jak i magistrów, podkreślając nawet to, iż bardzo często uzupełniają się oni samym rodzajem posiadanej wiedzy. Wiadomo również, iż sam zakres obowiązków zarówno magistrów, jak również techników, ma zostać rozszerzony do tak zwanej "opieki farmaceutycznej".